Pomocnik kuchenny - Z kółeczkami

Czas, który dziecko spędza ze swoimi rodzicami podczas pierwszych lat życia, ma niezwykle duże znaczenie w jego późniejszym życiu. W związku z tym warto włączyć malucha do niektórych z codziennych obowiązków - jak chociażby gotowanie. Pomocnik kuchenny jest nieocenioną pomocą dla każdego, komu zależy na tym, by jego dziecko mogło spędzać z nim każdą możliwą chwilę. Produkt oferowany przez sklep Oh Babe jest niezwykle wysokiej jakości, więc zapewni maluchowi jego bezpieczne użytkowanie.

Pomocnik kuchenny - kółeczka

Kitchen helper - mebel dziecięcy pasujący do każdej kuchni

Pomocnik kuchenny został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. W procesie produkcyjnym wykorzystano materiał produkcyjny, jakim jest brzoza fińska. Dzięki temu uzyskano naturalnie i minimalistycznie wykonany produkt. W związku z tym, że drewno jest neutralnego koloru - akcesorium to będzie świetnym dodatkiem do kuchni w każdym stylu. Surowe wykończenie będzie przyjemne dla oka nawet najbardziej wymagającego rodzica. Praktyczny i ładny design pomocnika kuchennego sprawia, że dzieci korzystają z niego bardzo chętnie.

Pomocniki kuchenne - praktyczne akcesorium

Jeżeli dziecku trudno jest się uspokoić podczas wykonywania czynności w kuchni - warto rozważyć zakup pomocnika kuchennego. Dzięki niemu maluch może aktywnie uczestniczyć w procesie, chociażby gotowania. Pozytywnie wpłynie to na rozwój dziecka, a także jego relacje z rodzicami. Produkt, jaki znaleźć można w ofercie sklepu Oh Babe jest wykonany w polskiej stolarni i spełnia wszelkie normy europejskie - dzięki czemu jest zupełnie bezpieczny i komfortowy w trakcie użytkowania przez dziecko.

Regulowany pomocnik dla dziecka

Pomocnik kuchenny został zaprojektowany tak, by można było go dopasować do każdej wysokości blatu kuchennego. Dzieje się tak dzięki trzem stopniom regulacji. Dzięki wykorzystaniu w produkcji brzozy fińskiej, która jest materiałem niezwykle trwałym - pomocnik kuchenny spełni nawet najwyższe oczekiwania. Z tyłu pomocnika zamontowany jest specjalny drążek, który chroni dziecko przed upadkiem, na przykład gdy nieuważnie zbyt się wychyli do tyłu. Każdy z towarów, jaki można znaleźć w ofercie sklepu, jest solidnie i fachowo wykonany.

Pomocnik kuchenny (z kółeczkami) - opinie klientów

Świetny produkt. Ładnie wygląda, chociaż można go też z dzieckiem pomalować farbami, jak dla kogoś jest za nudny. Warto kupić, dziecko będzie zachwycone.


Marta

Nie spodziewałam się tak wysokiej jakości wykonania, bo każdy produkt jest tak opisywany. Zostałam pozytywnie zaskoczona tym jak pomocnik kuchenny jest zrobiony.


Paula

Produkt, który dostarczono mi do domu zupełnie zgadzał się z opisem, który przeczytałam przed jego kupnem. Mój syn bardzo się cieszy, że może widzieć dokładnie co robię w trakcie gotowania.


Julianna

Produkt ok. Wysyłka była szybka. Cena też niczego sobie, konkurencyjna można powiedzieć. Fajnie, że z polskiej stolarni. Podest wygląda wystarczająco solidnie.


Robert

Trudno powiedzieć co bardziej mnie cieszy. Czy radość moich dzieci, które mogą być kucharzami? Czy może to, że pomocnik kuchenny świetnie dopełnia wnętrze mojej kuchni? Polecam!


Roksana

Świetny sprzęt! Mój syn bardzo często z niego korzysta. Nie tylko po to żeby rozrabiać, ale także żeby pomagać mojej żonie w kuchni. Bardzo jestem zadowolony z zakupu!


Paweł