Pomocnik kuchenny dziecięcy - Drewniany stópki

Pomocnik kuchenny dziecięcy jest nieocenioną pomocą przy wychowaniu dziecka. Jest skonstruowany tak, by zapewnić maluchowi dostęp do kuchennego blatu, podczas gdy rodzic przygotowuje posiłek lub napój. Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi produkt ten będzie świetnym wyposażeniem każdej kuchni. Korzystanie z pomocnika kuchennego zostanie cennym doświadczeniem dla dziecka. W naturalny sposób, poprzez zabawę, maluch przyzwyczajał się będzie do codziennych obowiązków, jakie spotkają go w starszym wieku.

Pomocnik kuchenny - stópki

Kitchen Helper polskiej produkcji

Pomocnik kuchenny dziecięcy, jaki znajduje się w ofercie sklepu Oh Babe wyprodukowany został w polskiej stolarni, z uwzględnieniem wszystkich norm europejskich. Jest to gwarancją bezpieczeństwa i komfortu dziecka. W związku z tym, że towar ten stworzony został w Polsce - jego zakup wpływa pozytywnie na naszą rodzimą gospodarkę, a także na środowisko, gdyż materiały użyte w procesie produkcji są w 100% naturalne i ekologiczne. Można więc powiedzieć zupełnie szczerze, że jest to pomocnik kuchenny najwyższej jakości.

Kitchen Helper Oh Babe - parametry

Pomocnik kuchenny ma minimalistyczny design, a także surowe, drewniane wykończenie. Do jego stworzenia użyto wysokiej klasy surowca, jakim jest brzoza fińska. Akcesorium to jest wytrzymałe, a w tym samym czasie niezwykle estetyczne. W związku z tym, że dzieci rosną jak na drożdżach - możliwe jest zamontowanie podestu na trzech różnych poziomach wysokości. Drążek zamontowany z tyłu chroni dziecko przed upadkiem. Udźwig pomocnika kuchennego wynosi 50 kilogramów.

Dziecięce pomocniki kuchenne - sklep

Oh Babe jest firmą, której zależy na dostarczaniu towarów jak najwyższej jakości. W związku z tym dba o to, by wszystkim zajmowali się profesjonaliści - poczynając od procesu produkcji, aż po wysyłkę. Pomocnik kuchenny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, jest w konkurencyjnej cenie, biorąc pod uwagę wysoki poziom jego wykonania. Zakupiony produkt zawsze zostaje bardzo dokładnie i fachowo zapakowany, aby dotarł do klienta w idealnym stanie. Wysyłka przebiega szybko, a na każdym kroku do dyspozycji klienta pozostają pracownicy firmy.

Pomocnik kuchenny (stópki) - opinie klientów

Uwielbiam kiedy mogę kupić polski produkt i naprawdę okazuje się dobry jak już przychodzi do mojego domu. Bardzo polecam każdemu rodzicowi!


Malwina

Kupiłam ten podest dla swojej córki, która ma dwójkę małych dzieci. Myślę, że ten prezent udał mi się najlepiej ze wszystkich, bo cały czas córka go zachwala.


Jadwiga

Lubię drewno, więc zawsze kupuje rzeczy zrobione z drewna. Mój syn jest bardzo zadowolony z tego podestu. Cały czas z niego korzysta w kuchni.


Ernest

Polecam, polecam, polecam! Naprawdę wspaniały produkt. Świetnie wygląda w kuchni i uspokaja dziecko, kiedy robi się coś przy wysokim blacie.


Grażyna

Pomocnik kuchenny ma okej jakość. Niekoniecznie podobają mi się wycięte stopy na bocznych ściankach, ale do przeżycia.


Grzegorz

Używamy w naszym domu od paru tygodni i jesteśmy zachwyceni. Możemy całą rodziną przygotowywać obiady w dni wolne.


Edyta